Call of Duty: WWII po beta testach [Zwiastun]

Call of Duty: WWII po beta testach [Zwiastun]

15/09/2017 0 przez Tomasz Filipski

Twórcy Call of Duty: WWII zebrali opinie uczestników testów beta i opisują zmiany, jakie planują wprowadzić w grze przed listopadową premierą.

Trwają prace nad ustaleniem górnej granicy punktów w drużynowym Deathmatchu. Wartość w drugiej fazie podniesiono z 75 do 100, lecz była to wartość rzadko osiągana przed upływem czasu, więc deweloperzy myślą nad rozwiązaniem.

R E K L A M A

„Chcemy podjąć ostateczną decyzję, więc dajcie nam znać, co sądzicie” – apelują przedstawiciele studia Sledgehammer.

Bitwa pod Akwizgran (z niem. Aachen) byłą jedną z największych bitew miejskich stoczonych przez wojska amerykańskie w czasie II wojny światowej. Dokładnie w roku 1944 był pierwszym niemieckim miastem zajętym przez wojska alianckie, w którym krwawe walki o miasto spowodowały zniszczenie prawie 65% zabudowy. Wspomniana lokalizacja pojawiła się w drugim weekendzie beta testów Call of Duty: WWII. Mapa Aachen doczekała się poprawek wprowadzających więcej okazji do strzelania na dalsze dystanse.

Możecie też zobaczyć tą piękną mapę na własne oczy – obejrzyjcie zwiastun.

Eric Hirshberg – obecnie pełniący funkcję CEO w Activision – zasugerował w jednym z ostatnich wywiadów, że seria może na dłużej pozostać w historycznych realiach.

„Patrząc wstecz, wszyscy możemy się zgodzić, że mieliśmy jedną futurystyczną grę za dużo.”

Gra Call of Duty: WWII ukaże się 3 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Zobacz także: