Call of Duty: Black Ops 4 może nie będzie takie złe – nowy trailer o beta-testach

Call of Duty: Black Ops 4 może nie będzie takie złe – nowy trailer o beta-testach

01/08/2018 0 przez Tomasz Filipski

Najnowszy zwiastun pokazuje pazur gry Call of Duty: Black Ops 4. Czyżbyśmy się pomylili stwierdzając, że tytuł ten nie będzie wart jego zakupu?

Activision i Treyarch ogłosili terminy rozpoczęcia zamkniętych i otwartych beta-testów multiplayera gry Call of Duty: Black Ops 4. Otwarte beta-testy rozpoczną się 11-13 sierpnia.

R E K L A M A

Podczas tej próbnej rozgrywki gracze będą mieli okazję przetestowania 10 specjalistów, 6 map dla trybu wieloosobowego, 6 trybów multiplayer: Team Deathmatch, Domination, Hardpoint, Search & Destroy oraz nowy tryb – Control, a także nowe typy broni i wyposażenia.

Pierwsza faza beta-testów rozpocznie się 3 sierpnia o 19:00 i potrwa do 6 sierpnia do godziny 19:00. Przeznaczona jest ona dla graczy PS4, którzy zamówią grę w pre-orderze.

W drugim etapie, który to zaplanowano na 10-13 sierpnia (start i zakończenie o tej samej godzinie, o godz. 19:00), udział będą mogli wziąć posiadacze PS4, Xboksów One, a także komputerów PC (pod warunkiem zamówienia gry w pre-orderze).

Z kolei dla graczy PC, twórcy przewidzieli także udział w otwartych beta-testach, zaczynających się dzień później tj. 11-13 sierpnia.

Przypomnijmy, że premiera Call of Duty: Black Ops 4 została zaplanowana na 12 października dla PC, Xbox One i PS4. Trwa już przedsprzedaż gry.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Zobacz także: