Call of Cthulhu ukaże się jednak dopiero w przyszłym roku

Call of Cthulhu ukaże się jednak dopiero w przyszłym roku

28/09/2017 0 przez Tomasz Filipski

Twórcy gry ze studia Cyanide przekazali na Twitterze, że Call of Cthulhu nie pojawi się jak planowano w tym, lecz w przyszłym roku.

„Dokładną datę premiery podamy tak szybko jak to będzie możliwe. Przede wszystkim skupiamy się na stworzeniu jak najlepszej gry”.

Nadmienić należy, że Focus Home Interactive dotychczasowy termin wydania Call of Cthulhu, czyli ostatni kwartał, ustaliło już na początku roku.

R E K L A M A

Przypomnijmy, że gra Call of Cthulhu została oparte na tak zwanej Mitologii Cthulhu, stworzonej przez Howarda Phillipsa Lovecrafta – legendarnego amerykańskiego pisarza grozy. Głównym bohaterem gry jest prywatny detektyw – Edward Pierce, którego zadaniem jest wyjaśnienie zagadkowego morderstwa znanej artystki Sary Hawkins i jej rodziny.

W Call of Cthulhu akcja prezentowana jest z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Zabawa opiera się na eksploracji i rozwiązywaniu zróżnicowanych zagadek.

Wygląda na to, że firma Focus Home została bez jakiejkolwiek premiery na tegoroczny okres przedświąteczny. Przypomnijmy, że podobny los spotkał grę Vampyr.

Zobacz także: