Blizzard skupia się na nowych pomysłach?!

okładka

Prezes i współzałożyciel Blizzarda, Mike Morhaime, podczas spotkania podsumowującego wyniki finansowe podkreślił, że firma pracuje nad nowymi markami.

Przypomniał on także, że w ubiegłym roku Allen Adham powrócił do firmy i zajmuje się różnymi koncepcjami...

"Mamy obecnie kilka zespołów zajmujących się świeżymi pomysłami, pod wodzą jednych z najbardziej doświadczonych projektantów gier w Blizzardzie. Muszę powiedzieć, że tworzenie nowych gier wysokiej jakości na dowolną platformę zajmie nieco czasu. Jak już pokazywaliśmy w przeszłości, nie zamierzamy wydać żadnej gry, która nie spełni naszych oczekiwać albo oczekiwań graczy. Jeśli chodzi o nowe marki, sytuacja wygląda lepiej niż kiedykolwiek w naszej historii. Dokładamy starań, by powstawały nowe inicjatywy. Niezależnie, czy przygotowujemy gry na obecne, czy nowe platformy, czy są to nowe, czy istniejące marki, są to pomysły, którymi nasze zespoły zajmują się z pasją i które powinny przyciągnąć sporą liczbę odbiorców." - powiedział Mike Morhaime.

R E K L A M A

Firma zastanawia się też nad nowymi platformami dla swoich gier, takimi jak urządzenia mobilne...

Blizzard z pewnością nie może narzekać na brak popularności swoich produktów. Ostatnia, nowa marka Blizzarda - Overwatch odniosła wielki sukces, znajdując ponad 30 milionów graczy...

 

Udostępnij
Źródło: inf. własna

Wstecz

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok