Blizzard poszukuje ludzi do pracy nad niezapowiedzianą grą Diablo

Blizzard poszukuje ludzi do pracy nad niezapowiedzianą grą Diablo

06/02/2019 0 przez Tomasz Filipski

Studio odpowiedzialne za serię gier Diablo – Blizzard Entertainment – poszukuje do pracy dużej ilości osób, którzy pomogą przy pracach nad jeszcze niezapowiedzianą, nową częścią.

Poszukiwani są m.in. eksperci – od programistów, grafików po projektantów. Łącznie na oficjalnej stronie producenta pojawiło się kilkanaście ogłoszeń dla twórców o różnych specjalizacjach.

Miejscem pracy jest Irvine – miasto w stanie Kalifornia (USA). Teraz wszyscy fani serii gier Diablo mogą odetchnąć z ulgą oraz przestać bojkotować niedawno zapowiedzianą grę mobilną Diablo: Immortal.

R E K L A M A

Można śmiało podejrzewać, że wszystkie ogłoszenia dotyczą tytułu Diablo 4. Choć na samą grę poczekamy zapewne do 2020 r., to cieszy fakt, że amerykańskie studio pracuje nad czwartą częścią.

Przypomnijmy sobie, że ostatnią odsłoną omawianego cyklu było Diablo III, które ukazało się dość dawno, w 2012 roku (PC). Dlatego myślimy, że twórcy nie będą kazać czekać na czwórkę dłużej, aniżeli do wspomnianego 2020 r. Wszystko tak naprawdę zależeć będzie od tego na jakim etapie jest już niezapowiedziana nowa część popularnej serii gier.