Beyond Good & Evil 2 na targach E3 2018 i kolejny nowy zwiastun

Beyond Good & Evil 2 na targach E3 2018 i kolejny nowy zwiastun

12/06/2018 0 przez Tomasz Filipski

Ubisoft zaprezentował na konferencji – podczas targów E3 2018 – najnowszy bardzo klimatyczny zwiastun gry Beyond Good & Evil 2, który naszym zdaniem wgniata w fotel.

Wspomniany zwiastun obejrzycie z polskimi napisami. Jest jeszcze drugi materiał wideo – również z polskimi napisami – o czym za chwilę.

R E K L A M A

Jako, że świetnie zapowiadająca się gra ma być bardzo duża, to francuski Ubisoft pragnie zaprosić wszystkich graczy do współuczestniczenia w procesie tworzenia Beyond Good & Evil 2. Drugi materiał wideo to nic innego jak zachęta twórców produkcji oraz platformy HitRecord do współtworzenia gry – liczy się każdy talent….

„Wyrusz razem z nami na epicką kosmiczną przygodę i ruszaj do Systemu 3, w prequelu jednej z najbardziej uwielbianych gier od Ubisoft! W Beyond Good & Evil 2 jesteś kapitanem kosmicznych piratów, który może wybrać własną ścieżkę w tym ogromnym otwartym świecie.”

Na koniec, przypominamy, że gra Beyond Good & Evil 2 zmierza na komputery PC, konsole: PS4 oraz na Xbox One. Data premiery – nadal nieznana.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Zobacz także: