Anthem z cross-play? Na pewno z Nvidia DLSS i z sześcioma poziomami trudności

Anthem z cross-play? Na pewno z Nvidia DLSS i z sześcioma poziomami trudności

10/02/2019 0 przez Tomasz Filipski

Nowa gra od EA i BioWare możliwe, że będzie działać z obsługą cross-play, ale nie na starcie – podobnie – jak pewna obsługa techniki Nvidii DLSS. Premiera gry Anthem zbliża się wielkimi krokami.

Scylla Costa, producent gry Anthem poinformował podczas przeprowadzonego wywiadu, że technika DLSS nie będzie dostępna w grze w dniu premiery.

Część z Was podczas testów nowej gry Anthem mogła się przekonać, że produkcji brakuje jeszcze optymalizacji, dlatego obsługa DLSS byłaby wskazana. Na szczęście DLSS trafić ma do Anthem już niedługo po jej premierze.

R E K L A M A

Ponadto BioWare myśli również o udostępnieniu trybu 60 kl./s na konsolach Xbox One X i PlayStation 4 Pro, choć ostatecznie żadne decyzje jeszcze nie zostały podjęte.

Z kolei Ben Irving – również z BioWare – odpowiedział, że funkcja cross-play w grze Anthem, odpowiedzialna za międzyplatformową zabawę jest możliwa, ale na pewno nie w dniu premiery.

Co jeszcze udało się nam nowego dowiedzieć? A no to, że Anthem ma zaoferować aż sześć poziomów trudności. Na początku gry dostaniemy możliwość rozpoczęcia rozgrywki na poziomie łatwym, normalnym i trudnym, aby później odblokować dostęp do jeszcze trudniejszych wyzwań. Co to oznacza w praktyce? Poczytajmy.

Poziom łatwy ma być przeznaczony dla osób, które zechcą grać w pojedynkę, z kolei więcej utrudnień napotkamy rzecz jasna na poziomie średnim, a wyzwania na poziomie trudnym najlepiej będzie pokonać w grupie znajomych. Brzmi standardowo, ale okazuje się, że kiedy osiągniemy 30-poziom doświadczenia, będziemy mogli spróbować swoich sił na kolejnych trzech poziomach trudności o nazwie Grandmaster. Trzy najwyższe poziomy trudności sprawią, że gracze napotkają mocniejszych i sprytniejszych przeciwników. Nagrodami za ukończenie trudniejszych wyzwań będzie oczywiście lepsze wyposażenie javelinów.

Na koniec przypominamy, że gra Anthem zadebiutuje już 22 lutego 2019 roku. Gra trafi na rynek w tym samym czasie na PC oraz na konsolach Xbox One i PlayStation 4.