Microsoft przejmuje Obsidian Entertainment i inXile Entertainment

Dwa lubiane studia Obsidian Entertainment i inXile Entertainment kojarzone z grami z gatunku RPG teraz zostały przejęte przez Microsoft.

Zwiastun pierwszego dodatku The Forge dla Shadow of the Tomb Raider

Twórcy gry Shadow of the Tomb Raider zapowiedzieli comiesięczne nowe dodatki. The Forge to pierwsze DLC z siedmiu rozszerzeń.

Wargaming zapowiada RPG akcji Pagan Online [Zwiastun]

Wargaming, znane jak dotąd z produkcji World of Tanks, wraz z Mad Head Games zapowiedziały nową grę: Pagan Online - RPG-a przepełnionego akcją. Premiera w 2019 roku.

Premiera Overkill's The Walking Dead - materiały wideo oraz wymagania sprzętowe

Overkill's The Walking Dead powoli trafia na komputery graczy. Z tej okazji publikujemy aż trzy materiały wideo udostępnione przez twórców gry z okazji jej premiery.

StarCraft II: Zwiastun i zapowiedź dowódcy Zeratula do trybu współpracy

BlizzCon 2018 firmy Blizzard przynosi kolejnego dowódcę do trybu współpracy w grze strategicznej StarCraft 2. Zeratul pojawi się wraz z najnowszą aktualizacją.

Remasterowany Warcraft III: Reforged i duża dawka wideo

Blizzard zapowiedział premierę gry Warcraft III: Reforged, która odbędzie się w 2019 roku. Będzie to odświeżona wersja popularnego niegdyś RTS-a z 2012 roku.

W grudniu premiera Just Cause 4 - sprawdźmy wymagania sprzętowe

Avalanche Studios ogłosiło, że zwariowana strzelanka i gra akcji: Just Cause 4 pojawi się w sklepach bez opóźnień. Sprawdźmy jej wymagania sprzętowe.

The Dark Pictures: Man of Medan - na najnowszym zwiastunie

Bandai Namco Entertainment udostępniło kolejny zwiastun horroru Man of Medan. Możemy na nim ujrzeć m.in. Kuratora - obserwatora postępów i wyborów gracza.

Battlefield V - wymagania sprzętowe, polski dubbing, 8 map multiplayer [Zwiastun]

Zalecane wymagania sprzętowe do ray-tracingu dla gry Battlefiled V są wysokie. W grze online - na start - powalczymy na terenie Francji, Holandii, Norwegii i Afryki.

Respawn Entertainment wyda dwie nowe gry w 2019 roku?

Ander Wilson, szef firmy EA podczas podsumowania wyników finansowych poinformował, że studio Respawn w 2019 roku może wypuścić na rynek dwie gry.

Zadania poboczne okażą się ważną częścią Cyberpunk 2077

Nie od dziś wiadomo, że polska gra Cyberpunk 2077 będzie dość rozbudowana... Dowiedzieliśmy się także, że zadania poboczne odcisną piętno na głównym wątku gry.

Zwiastun gry World War 3 z okazji premiery w programie Early Access

Zobacz bardzo dobry, ponad dwuminutowy zwiastun premierowy World War 3 z okazji premiery w programie Early Access. Koszt produkcji polskiej gry zwrócił się już całkowicie.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Odmawiać