Nowa lustrzanka od Canona – EOS 6D Mark II dostępna w sprzedaży! [Wideo]

Nowa lustrzanka od Canona – EOS 6D Mark II dostępna w sprzedaży! [Wideo]

19/07/2017 0 przez Tomasz Filipski

Wybór odpowiedniej lustrzanki nie jest prosty. Urządzenia tej klasy są przeznaczone nie tylko dla zawodowców ale także amatorów i miłośników. Na rynku ukazała się nowa propozycja – EOS 6D Mark II. Warto zaznaczyć, że nie zabrakło w niej odchylanego ekranu LCD.

Aparat Canon EOS 6D Mark II jest następcą lustrzanki, która swoją premierę miała już przeszło 5 lat temu, czyli Canon EOS 6D. Nowość łączy w sobie najlepsze cechy swojego poprzednika połączone z najnowszymi technologiami.

R E K L A M A

EOS 6D Mark II wyposażony został w pełnoklatkową matrycę Dual Pixel CMOS o rozdzielczości 26,2 megapikseli, która oferuje wysoki zakres dynamiczny i czułość ISO 40000 z możliwością rozszerzenia do 102400. Procesor obrazu to najnowszy Canon Digic 7, a szybkość w serii wynosi 6,5 kl/s. Nowa lustrzanka Canona posiada 45 punktów detekcji fazowej, z których wszystkie są punktami krzyżowymi, o wyższej czułości. Autofocus dostępny jest także przy podglądzie na żywo i przy filmowaniu.

Z tyłu znalazło się miejsce dla odchylanego o 180 stopni, dotykowego ekranu LCD, dzięki czemu aparat ten jest pierwszą pełnoklatkową lustrzanką z możliwością odchylenia ekranu do przodu.

Do wad można zaliczyć brak możliwości nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Nie ma też joystika do zmiany aktywnego punktu AF oraz podwójnego slotu na karty SD…

Cena lustrzanki? Obecnie Canon EOS 6D Mark II jest w przedsprzedaży i kosztuje 9499 zł…

 

Foto

canon-eos-6d-mark-2-grafika

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Zobacz także: