Nikon COOLPIX P1000 ze 125-krotnym zoom-em w sprzedaży [Wideo]

0
 

Nikon zaprezentował jakiś czas temu aparat “kompaktowy” z 125-krotnym zooom-em optycznym! Teraz poznaliśmy jego cenę, aparat ten dostępny jest już w przedsprzedaży.

Sercem nowego COOLPIX-a P1000 jest sensor formatu 1/2.3″ o rozdzielczości 16 megapikseli. Jak twierdzi sam producent nowy aparat pozwali robić zdjęcia obiektom, które do tej pory były poza zasięgiem – od powierzchni księżyca po dziką przyrodę i odległe samoloty.

W nowym COOLPIX-ie 125-krotny zoom optyczny oferuje zwiększony (względem COOLPIX-a P900) zakres ogniskowych: 24-3000 mm… Sprawdźmy w punktach co jeszcze nowy aparat Nikona ma takiego do zaoferowania.

R E K L A M A

Najważniejsze funkcje aparatu Nikon COOLPIX P1000:

  • Ogromny zakres zoomu. Nieograniczona swoboda fotografowania. Możesz zrobić zdjęcie ze 125 krotnym zoomem optycznym (zakres ogniskowych 24–3000 mm) i 250-krotnym zoomem cyfrowym Dynamic Fine Zoom (6000 mm)
  • Zachwycające zdjęcia. Jasny obiektyw f/2,8 NIKKOR, matryca 16 MP i procesor przetwarzania obrazu EXPEED z obsługą formatu RAW pozwalają robić niezwykle ostre zdjęcia.
  • Filmy 4K przy ogniskowej superteleobiektywu. Łatwe nagrywanie materiałów w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p lub w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną szybkością 60p. Nagrywaj filmy z dźwiękiem stereo i zyskaj więcej możliwości dzięki nieskompresowanemu sygnałowi wyjściowemu HDMI.
  • Zdjęcia bez rozmyć. Optyczna redukcja drgań (VR) z podwójną detekcją kompensuje drgania aparatu, zapewniając ostrzejsze zdjęcia i filmy. Aktywna redukcja drgań gwarantuje większą stabilność obrazów w wizjerze i na ekranie aparatu.
  • Dowolny kąt widzenia. Jasny wyświetlacz LCD o przekątnej 3,2 cala i rozdzielczości 921 tys. punktów można przechylać oraz obracać w praktycznie każdym kierunku.
  • Płynna dźwignia zoomu. Duży uchwyt i boczna dźwignia zoomu zapewniają wygodną obsługę aparatu. Przycisk zoomu krokowego natychmiast przestawia ogniskową z ustawienia teleobiektywu na szerokokątną. Ułatwia to śledzenie obiektów, które wyszły poza kadr.
  • Wspaniałe wyniki. Obsługa formatu RAW daje możliwość zapisywania nieskompresowanych plików obrazów i ich eksportu do programów do przetwarzania lub edycji.
  • Dziel się magią. Aplikacja SnapBridge pozwala automatycznie synchronizować zdjęcia z urządzeniem inteligentnym. Umożliwia też zdalne robienie zdjęć za pomocą urządzenia inteligentnego.

Polska cena za Nikon-a COOLPIX P1000 wynosi 4899 zł. Regularna sprzedaż już z początkiem września.

 

Foto

nikon-coolpix-p1000-foto

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD / 4K

Polecane produkty

Dodaj komentarz