Canon cashback i darmowa przestrzeń w chmurze - do 31 stycznia 2018

okładka

Canon wystartował z nowym programem cashback - tym razem ze zwrotem gotówki do 1290 zł.

W ramach promocji, w której przy zakupie wybranych aparatów, obiektywów, kamer, drukarek lub lamp błyskowych oprócz zwrotu pieniędzy można uzyskać darmową przestrzeń chmurową o wielkości 100 GB w aplikacji irista lub Lifecake.

Przypomnijmy sobie, że aplikacja irista firmy Canon to rozwiązanie, które pozwala na zarządzanie kolekcją zdjęć użytkownika bezpośrednio w chmurze, bez konieczności ich kompresji. Z kolei Lifecake to program który pozwali rodzicom przechowywać, organizować i dzielić się najważniejszymi momentami z życia dzieci. Aplikacja ta umożliwi stworzenie filmów i zdjęć na osi czasu dostępnej na komputerach, urządzeniach mobilnych, a także na wydrukowanie fotoksiążek.

R E K L A M A

W promocji bierze udział kilkanaście aparatów, w tym opisywane przez nas: EOS 800D, EOS 1300D czy też EOS M6. Linki  - po więcej informacji na ich temat - znajdziecie pod newsem.

Aby wziąść udział w promocji, zakupiony produkt należy zarejestrować za pomocą formularza na stronie www.canon.pl/cashback. Aby skorzystać z promocji należy zakupić wymieniony produkt i do dnia 31 stycznia 2018 r. zarejestrować się na stronie Cashback. Trzeba pamiętać, aby dołączyć w formie elektronicznej czytelny kolorowy skan lub fotografię dowodu zakupu oraz kodu kreskowego produktu.

Jest też warunek: każda osoba bądź firma może otrzymać zwrot pieniędzy za maksymalnie 1 sztukę każdego produktu objętego promocją.

 

Udostępnij
Źródło: canon.pl

Wstecz

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok