T‑Mobile uruchamia pierwszą w Polsce sieć 5G

T‑Mobile Polska uruchomił w Polsce pierwszą w pełni funkcjonalną sieć mobilną 5G. Jej zasięg obecnie dostępny jest jedynie w centrum Warszawy.

Qualcomm zapowiada mobilny procesor Snapdragon 855

A jednak nowy topowy procesor Qualcomm-a to Snapdragon oznaczony numerem 855, a nie 8150. Nowy układ będzie naprawdę wydajny.

Zobacz zwiastun dodatku Fortune Island do Forza Horizon 4

Dodatek Fortune Island dla gry Forza Horizon 4 przynosi nowe trasy, nowe samochody i ciekawe efekty pogodowe - premiera została zaplanowana na 13 grudnia 2019 r.

TGA 2018: Strzelanka RAGE 2 z datą premiery i nowym zwiastunem

Poznaliśmy w końcu datę premiery gry RAGE 2. Produkcja tworzona przez dwa studia: id Software i Avalanche Studios trafi do sklepów 14 maja 2019 r.

TGA 2018: Zapowiedź i polski zwiastun gry Mortal Kombat 11

Na gali The Game Awards 2018 zapowiedziano także popularną najnowszą bijatykę z serii Mortal Kombat. Premierę gry zaplanowano na 23 kwietnia 2019 r.

TGA 2018: Anthem na nowym świetnym zwiastunie

Premiera gry Anthem zbliża się wielkimi krokami, bowiem została zaplanowana na 22 lutego 2019 r. Twórcy zaprezentowali nowy zwiastun.

TGA 2018: Gra Scavengers z nowym ciekawym zwiastunem

Podczas gali The Game Awards 2018 studio Midwinter pokazało drugi, ale w końcu bardziej konkretny zwiastun sieciowej gry akcji Scavengers.

Counter-Strike: Global Offensive staje się w pełni darmową grą

Gra Counter-Strike: Global Offensive Free Edition to darmowa edycja pozwalająca na rozgrywki offline, a także na oglądanie meczy przez GOTV.

Steam: Company of Heroes 2 za darmo - do godziny 19:00

Na platformie Steam tylko do dzisiaj, za darmo, do zdobycia jest gra RTS Company of Heroes 2. Akcja potrwa do godziny 19:00.

Shadow of the Tomb Raider do wypróbowania za darmo

Square Enix udostępniło wersję demo najnowszej gry z Larą Croft. Wersja trial pozwoli graczom na zagranie i wypróbowanie tytułu.

Epic Games otwiera własną platformę sprzedaży gier

Epic Games utworzyło swój własny sklep z grami. Nowa platforma przeznaczona jest również dla deweloperów - z dużo niższymi opłatami aniżeli na Steamie.

Przyszła przeglądarka Microsoftu wykorzysta Chromium

Do trzech razy sztuka? Mieliśmy Internet Explorer, teraz Microsoft Edge, a w przyszłości jej kolejną i całkowicie nową przeglądarkę internetową Microsoftu.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok