Microsoft przejmuje Obsidian Entertainment i inXile Entertainment

Dwa lubiane studia Obsidian Entertainment i inXile Entertainment kojarzone z grami z gatunku RPG teraz zostały przejęte przez Microsoft.

Zwiastun pierwszego dodatku The Forge dla Shadow of the Tomb Raider

Twórcy gry Shadow of the Tomb Raider zapowiedzieli comiesięczne nowe dodatki. The Forge to pierwsze DLC z siedmiu rozszerzeń.

Wargaming zapowiada RPG akcji Pagan Online [Zwiastun]

Wargaming, znane jak dotąd z produkcji World of Tanks, wraz z Mad Head Games zapowiedziały nową grę: Pagan Online - RPG-a przepełnionego akcją. Premiera w 2019 roku.

Premiera Overkill's The Walking Dead - materiały wideo oraz wymagania sprzętowe

Overkill's The Walking Dead powoli trafia na komputery graczy. Z tej okazji publikujemy aż trzy materiały wideo udostępnione przez twórców gry z okazji jej premiery.

StarCraft II: Zwiastun i zapowiedź dowódcy Zeratula do trybu współpracy

BlizzCon 2018 firmy Blizzard przynosi kolejnego dowódcę do trybu współpracy w grze strategicznej StarCraft 2. Zeratul pojawi się wraz z najnowszą aktualizacją.

Zapowiedź: Zobacz zwiastun i gameplay z gry Diablo Immortal

Podczas tegorocznej imprezy BlizzCon 2018 Blizzard zapowiedział nową grę Diablo. Zobacz materiały wideo z pierwszej gry mobilnej Diablo Immortal.

Remasterowany Warcraft III: Reforged i duża dawka wideo

Blizzard zapowiedział premierę gry Warcraft III: Reforged, która odbędzie się w 2019 roku. Będzie to odświeżona wersja popularnego niegdyś RTS-a z 2012 roku.

W grudniu premiera Just Cause 4 - sprawdźmy wymagania sprzętowe

Avalanche Studios ogłosiło, że zwariowana strzelanka i gra akcji: Just Cause 4 pojawi się w sklepach bez opóźnień. Sprawdźmy jej wymagania sprzętowe.

The Dark Pictures: Man of Medan - na najnowszym zwiastunie

Bandai Namco Entertainment udostępniło kolejny zwiastun horroru Man of Medan. Możemy na nim ujrzeć m.in. Kuratora - obserwatora postępów i wyborów gracza.

Są zgłoszenia na uszkodzone układy Nvidii GeForce RTX

Nvidia ma niemały problem, bowiem w ciągu ostatniego tygodnia pojawiło się sporo doniesień na temat problemów z działaniem nowych kart graficznych.

Xiaomi Mi 8 Lite w polskiej sprzedaży [Specyfikacja]

Jedną z nowości Xiaomi jest smartfon Mi 8 Lite. Telefon ze średniej półki cenowej oferowany jest w dwóch mieniących się kolorach, czarnym (Midnight Black) i niebieskim (Aurora Blue).

AMD Radeon Pro Vega 16 i 20 idealne dla cienkich laptopów [Wideo]

Firma AMD zaprezentowała wydajne układy graficzne Radeon Pro Vega 16 i Radeon Pro Vega 20. W pierwszej kolejności trafią do laptopów Apple MacBook Pro.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Odmawiać