Zapowiedź: klawiatura dla graczy - Roccat Vulcan - z przełącznikami Titan [Wideo]

Podczas targów Computex 2018 firma Roccat zaprezentowała nową klawiaturę dla graczy wyposażoną w również w nowe, autorskie przełączniki mechaniczne Titan.

Klawiatura ASUS ROG Strix Flare w sprzedaży

Klawiatura firmy Asus z serii ROG Strix Flare - ma wszystko co powinna posiadać dobra klawiatura przeznaczona dla wymagających graczy. A także wprowadza pewną nowość. Mechaniczne przełączniki Cherry MX, pełny anti-ghosting, podświetlenie RGB, klawisze multimedialne i odłączana podpórka pod nadgarstki to jednak nie wszystko.

Cherry prezentuje przełączniki MX Low Profile RGB

Niemiecka firma Cherry ogłosiła MX Low Profile RGB - niskoprofilowe przełączniki. Nowe przełączniki z pewnością znajdą zastosowanie nie tylko do notebooków, ale także do budowy niezwykle cienkich klawiatur z najwyższej półki.

Odświeżona wersja cichej klawiatury dla graczy: Razer BlackWidow Chroma V2 - w sprzedaży! [Wideo]

Firma Razer postanowiła poszerzyć swoją ofertę o nową wersję mechanicznej klawiatury BlackWidow Chroma. W roku 2010 miała premierę pierwsza wersja popularnej klawiatury, a w 2014 roku doczekaliśmy się wariantu z przełącznikami Razer Green i Razer Orange. Z kolei nowy model klawiatury Razer BlackWidow Chroma V2 dodaje kolejną opcję w postaci przełączników Razer Yellow. Kolejną wprowadzoną nowością jest też możliwość zastosowania podkładki pod nadgarstki oraz zastosowania przez producenta lepszego podświetlenia klawiatury.

Najnowsza wersja klawiatury dla graczy - Roccat: Suora - FX już dostępna w sprzedaży! [Specyfikacja, Wideo]

Klawiatura Roccat: Suora FX to nowa wersja klawiatury z rozbudowanym systemem podświetlenia. Ta nowa odmiana cenionej przez graczy konstrukcji została wyposażona w nowe efekty podświetlenia klawiszy. Cena za klawiaturę niestety również się zmieniła i nie należy do najniższych.

Dobra klawiatura dla graczy: ROCCAT Suora w niższej cenie! [Specyfikacja, Wideo]

Firma Roccat wprowadziła jakiś czas temu do swojej oferty klawiaturę mechaniczną Suora. W chwili obecnej można ją zakupić trochę taniej. Produkt ten powinien zainteresować graczy, którzy szukają też smukłej konstrukcji. Sprawdźmy co ma do zaoferowania klawiatura Roccat Suora.