Nasze

serwisy:

sklep:

- Nowinki Technologiczne - rss

U nas znajdziecie tylko najciekawsze i najważniejsze newsy. Cenimy Twój czas!

Niebawem finał 9. ogólnopolskiego konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych

okładka

W dniach 29-30 czerwca 2017 w Art_Inkubatorze, znajdującym się w Fabryce Sztuki w Łodzi odbędzie się 9. finał ogólnopolskiego konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych. Jest to wydarzenie szczególne, w którym biorą udział wykładowcy, studenci, uczniowie szkół i firmy działające w branży gier komputerowych.

W konkursie wezmą udział studenci z całego kraju. Przedstawione zostaną ciekawe pomysły związane z grami. Podczas konkursu będzie można spotkać się programistami, grafikami, projektantami poziomów i artystami koncepcyjnymi, muzykami, dźwiękowcami oraz projektantami interfejsów.

Wyniki konkursu będzie rozpatrywać Jury złożone z przedstawicieli firm oraz pracowników z głównych szkół wyższych w Polsce, które kształcą studentów w dziedzinie gier komputerowych. Na zwycięzców i wyróżnionych czekają liczne nagrody ufundowane przez firmy. W wydarzeniu zapowiedziało udział około dwudziestu czołowych polskich przedstawicieli branży gier wideo.

R E K L A M A

Tegoroczna edycja została rozszerzona i będzie zawierać aż sześć kategorii: Game Design, Game Development, Mobile Games, Virtual Environment, Game Graphics Concept oraz Game Review. Tak samo jak w minionych latach, nad kategoriami dotyczącymi gier oraz rzeczywistości wirtualnej opiekę sprawuje Instytut Informatyki Politechniki Łódzkiej. Kategoria Game Graphics Concept organizowana jest przez Wydział Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, zaś ścieżkę Game Review organizuje Katedra Mediów i Kultury Audiowizualnej Uniwersytetu Łódzkiego.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie konferencja Conference On Game Innovations. Tematycznie będzie bazować na tym co wskaże program sektorowy GAMEINN. Dzięki niemu firmy zapoznają się z kompetencjami uczelni w zakresie gier video, co pozwoli zwiększyć możliwości oraz unikalność polskich producentów gier na rynku światowym.

Chęć w wzięciu udziału w konkursie można zgłaszać na stronie: gry.it.p.lodz.pl/formularzZgloszeniowy do 17 czerwca 2017.

 

Źródło: info. własna
0
0
0
s2sdefault

Wstecz


Witajcie!

hardware.info.pl -  to serwis informacyjny - dobrych newsów, recenzji i testów sprzętu elektronicznego, komputerowego, gier...

 

Szukasz sprawdzonych, dobrze wyselekcjonowanych treści? Na pewno masz dość nieprzefiltrowanych treści na stronach www?! Dobrze trafiłeś!

na zakupy?

emag-logo

alsen-pl

mediaexpert-logo

komputronik-pl-logo

morele-net-logo

zadowolenie-pl-logo

neo24-pl-logo

rtv-euro-agd-logo

media-markt-logo

na zakupy?